Now readingManisha Sharma

Fukri Na Maar

Fukri Na Maar

Fukri Na Maar

Deep sisai presents!
Do yojna te sai mla meri taiDo yojna te sai mla meri taiDsp sai daddy do police mai sai bhaiDo yojna te sai mla meri taiDsp sai daddy do police mai sai bhai
Line mat marai ranjhe ho jagi thukaiBhoot ashiki ka bhajya nahi thavega
Oh fevicol bhi na haad jod pavegaFevicol bhi na haad jod pavegaOh fevicol bhi na haad jod pavegaFevicol bhi na haad jod pavega
Oh binder danoda bhi re choti konya sammiDikhe badde badmash den aavye sai salaami
Ho yaar tera bhi re choti konya sammiBadde badmash den aavye sai salaamiNaat jya rai pyar tai je yari nahi laniThaa le jaunga je ban gaya irada ho oh
Bas fukri na mariye tu jayadaSohniye fukri na mariye tu jayadaOh fukri na mariye tu jayadaSohniye fukri na mariye tu jayadaFukri na mariye tu jayada
Tere jise ranjha ne charai sada bhainsHeer le gaya aur koye thare palle rah gi kainshReh tere jise ranjha ne charai sada bhainsHeer le gaya aure koye thare palle rah gi kainsh
Deshi bande tere me na pyar ki senseRonda hande fer kaan padavegaRonda hande fer kaan padavega
Oh fevicole bhi na haad jod pavegaFevicole bhi na haad jod pavegaOh fevicole bhi na haad jod pavegaFevicole bhi na haad jod pavega
Heer kah de bas aik bar mai su teriLai akahan kana ki mane fielding bhateriHaan heer kah de bas aik bar mai su teriAkahan kana ki mane fielding bhateri
News paper me dikhe fer lasha ki rai dheriTere gaam ke bhi dhar dhyunga badha haaye
Bas fukri na mariye tu jayadaSohniye fukri na mariye tu jayadaOh fevicole bhi na haad jod pavaigaFevicole bhi na haad jod pavega
Bas fukri na mariye tu jayadaSohniye fukri na mariye tu jayadaOh fevicole bhi na had jod pavegaFevicole bhi na had jod pavega
Rk crew!
Found a mistake in these lyrics? Please send us the correct lyrics through the contact form.

Watch now

Fukri Na Maar Music Video

Behind the song

Credits, facts & answers

A quick guide built from the verified credits attached to this song.

FAQ

Good to know

Who sings Fukri Na Maar?

Fukri Na Maar is performed by Manisha Sharma and Raj Mawer.

Who wrote the lyrics for Fukri Na Maar?

The lyrics for Fukri Na Maar were written by Binder Danoda.

Who composed the music for Fukri Na Maar?

The music for Fukri Na Maar was composed by RK Crew.

Which music label released Fukri Na Maar?

Fukri Na Maar is associated with Hukum Ka Ikka Official.

Who is featured in Fukri Na Maar?

Binder Danoda and Pranjal Dahiya is featured in Fukri Na Maar.