Now readingMasoom Sharma

Shok Albadi

Shok Albadi

Shok Albadi

Mahre shok albadi kehgi yaa ke kariTere supna ki neend rehja dhari ke dhariAada pathara ke dil tu se papa ki pariRe mahre kaatil irade tanne shadi ki padi
Zindagi banale koi shareef sa pataleAade papiyan ki zindagi mein paap bhare seTu sikhawegi hum bade batmeezBatmeezi ke school te study kari se
Oh teri goli si jawani se to main ke karuAade barooda ki unchi tahi godam bhari seTu sikhawegi hum bade batmeezBatmeezi ke school te study kari se
Laila majnu ki manne bera na kahaniMahre padi hai kitaab dakuan ki puraniAade peetala ke mansa mein kam ke teraRe akde goli laag jagi mahre kuch na bera
Pyar pyur ka na koi khel hovegaKoi marega na jane koi jail hovegaKyate maut ki dukan poe saman len aagiJe saman de diya to thara shehar rovega
Baat dekhe se badanpur kad aave choraMonty aaj kal jail te hoya bari seTu sikhawegi hum bade batmeezBatmeezi ke school te study kari se
Oh teri goli si jawani se to main ke karuAade barooda ki unchi tahi godam bhari seTu sikhawegi hum bade batmeezBatmeezi ke school te study kari se
Chati gela chati ka jo mep levegaDushmani aala poora poora base devegaManne issa ustaad koi aage paya naFerr gaxxdua ki gela kade bair laya na
Aire gair yaar na banaye yaar neHove motora pe fire kare hateNahra afeem jissa rang tu samch te bhi chitiGora gaat dekh pani na faikaya yaar ne
Vailiyan ki zindagi mein vellpune seAade tere jissi mukhbir bhot mari seTu sikhawegi hum bade batmeezBatmeezi ke school te study kari se
Oh teri goli si jawani se to main ke karuAade barooda ki unchi tahi godam bhari seTu sikhawegi hum bade batmeezBatmeezi ke school te study kari se
Found a mistake in these lyrics? Please send us the correct lyrics through the contact form.

Watch now

Shok Albadi Music Video

Behind the song

Credits, facts & answers

A quick guide built from the verified credits attached to this song.

FAQ

Good to know

Who sings Shok Albadi?

Shok Albadi is performed by Masoom Sharma.

Who wrote the lyrics for Shok Albadi?

The lyrics for Shok Albadi were written by Monty Badanpur.

Who composed the music for Shok Albadi?

The music for Shok Albadi was composed by Pinna Music.

Which music label released Shok Albadi?

Shok Albadi is associated with Nav Haryanvi.

Who is featured in Shok Albadi?

Masoom Sharma and Nidhi Sharma is featured in Shok Albadi.